Используя вакцину Зика в качестве модели, исследовательская группа показала, что платформа ДНК эффективно работает на мышах. После однократной низкой дозы вакцина ДНК защ..
Ученые из Университета Джона Хопкинса в США под руководством биолога Адама Спира выявили, что люди с повышенной дневной сонливостью в три раза чаще страдают от&..
Каждый год только в США по меньшей мере 2 млн человек заражаются супербактериями — штаммами, устойчивыми к существующим антибиотикам. Из-за отсутстви..
В новом исследовании, опубликованном в журнале Clinical Cancer Research, ученые вместе с коллегами из Израильского диагностического центра задались вопросом: мо..
Число жертв вируса Нипах, эпидемия которого началась на юге Индии, уже достигло семнадцати человек. По словам медиков, на данный момент нет ни вакцины, ни лечения вызываемого вирус..
Якість життя для наших батьківЯкість життя для наших батьків
Якість життя для наших батьків
Наступного тижня відбудеться «Якість життя для наших батьків» українська медична ініціатива, яку підтримав світ
31 травня у більшості регіонів України та ще в 20 країнах світу пройде проект «Якість життя для наших батьків». Під час цього проекту, лікарі-волонтери, використовуючи новітні технології та власні кошти, на своєму робочому місці, проводятьбезкоштовну стоматологічну імплантацію та протезування повністю беззубим людям похилого віку.
Проект ініційований в 2010 році в Україні професором Ярославом Заблоцьким та всього за три роки реалізації став одним з найбільших соціальних медичних проектів у світі.
31 травня 2013 року відбудуться дві події:
1) лікарі-волонтери з 20 країн світу проведуть операції дентальної імплантації повністю беззубим людям похилого віку
2) на базі військового госпіталю Києва з 10 години ранку планується прооперувати 23 пацієнта одночасно
«Якість життя для наших батьків» у 2013 році вже зголосились підтримати у Бразилії, Латвії, Літві, Польщі, Росії, Іспанії, Вірменії, Румунії, США, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Франції, Швеції, Білорусі, Киргизстані, Азербайджані, Болгарії, Бельгії та на Кіпрі.
Також цього року проект офіційно підтримали професор Пер-Інгвар Бранемарк, винахідник сучасної стоматологічної імплантації та Європейська Асоціація Остеоінтеграції, одна з найавторитетніших професійних спільнот світу.
«Я відчуваю, що ця ініціатива має бути підтримана багатьма людьми в усьому світі. Стоматологічна імплантація була винайдена з метою мінімізувати страждання тих, хто втратив свої зуби з різних причин. Дякуючи цьому дуже особливому проекту, якість життя беззубої людини докорінно змінюється», - зазначив професор Бранемарк.
Організатором акції виступив Міжнародний Альянс Імплантологів, у партнерстві з Асоціацією Імплантологів України та Асоціацією приватно практикуючих лікарів-стоматологів України.
Усі подробиці участі у проекті та деталі реєстрації доступні на сайті Міжнародного Альянсу Імплантологів:www.iia.com.ua