Сайт для врачей и фармацевтов
Карта сайта Сделать стартовой Добавить в избранное
Loading
Медицинский информационный портал
Исследователи представили способ снизить цены на вакцины

Используя вакцину Зика в качестве модели, исследовательская группа показала, что платформа ДНК эффективно работает на мышах. После однократной низкой дозы вакцина ДНК защ..


Биологи: люди с повышенной сонливостью в три раза чаще подвержены болезни Альцгеймера

Ученые из Университета Джона Хопкинса в США под руководством биолога Адама Спира выявили, что люди с повышенной дневной сонливостью в три раза чаще страдают от&..


Биологи обнаружили три неуязвимых для антибиотиков бактерии

Каждый год только в США по меньшей мере 2 млн человек заражаются супербактериями — штаммами, устойчивыми к существующим антибиотикам. Из-за отсутстви..


Новый анализ крови предсказывает рак почек задолго до диагноза

В новом исследовании, опубликованном в журнале Clinical Cancer Research, ученые вместе с коллегами из Израильского диагностического центра задались вопросом: мо..


Новый наноматериал уничтожит пленки из микробов, которые развивают кариес

Американские химики представили наноматериал, растворяющий пленки из микробов, которые формируют налет и развивают кариес...


Українцям робитимуть щеплення за новим графіком

Як пояснили в Міністерстві охорони здоров’я, оновлення  в календарі стосуються  вакцинації проти гепатиту В та туберкульозу. ..


Смертельный вирус угрожает пандемией

Число жертв вируса Нипах, эпидемия которого началась на юге Индии, уже достигло семнадцати человек. По словам медиков, на данный момент нет ни вакцины, ни лечения вызываемого вирус..


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ПОВІДОМЛЕННЯ МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ПОВІДОМЛЕННЯ МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ПОВІДОМЛЕННЯ МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ

Інформація щодо використання препарату Велкейд

Резюме: правильний спосіб застосування препарату Велкейд (бортезоміб) – внутрішньовенний.

 

Шановний працівнику охорони здоров’я!

 

Мета даного звернення – нагадати Вам, що правильним способом застосування препарату Велкейд (бортезоміб), (порошок  для приготування розчину  для ін’єкцій по 1 мг та 3,5 мг) є внутрішньовенний спосіб введення, а також порекомендувати певні заходи для зменшення ризику некоректного його застосування.

Дане звернення було погоджене з ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України».

 

Затверджений спосіб застосування

Єдиним затвердженим способом застосування препарату Велкейд є внутрішньовенні ін’єкції.

Лікарський засіб Велкейд забороняється застосовувати будь-яким іншим способом.

 

Рекомендовані заходи, що зменшують ймовірність некоректного застосування препарату Велкейд:

Для того, щоб зменшити допущення помилок при застосуванні препарату, повинні бути вжиті такі превентивні заходи:

  • За можливості, використовуйте різні з’єднувачі катетерів для препаратів, що вводяться внутрішньовенно та інтратекально;
  • За можливості, застосовуйте хіміотерапевтичні препарати для інтратекального введення в інший час, ніж препарати для внутрішньовенного введення;
  • Необхідно на шприці чітко позначити назву лікарського засобу та спосіб його введення у разі, якщо крім Велкейду використовуються інші препарати, що вводяться інакшим способом;
  • Необхідно, щоб перед введенням препарату медичний працівник  обов’язково повторно ознайомився з позначками на шприці щодо назви та способу введення лікарського засобу;
  • Внутрішньовенні та інтратекальні ін’єкції повинні виконуватись лише тими працівниками системи охорони здоров’я, які досконало володіють навичками проведення цих маніпуляцій;
  • Працівники системи охорони здоров’я, залучені до введення хіміотерапевтичних препаратів, повинні бути поінформовані щодо ризику інтратекального введення препарату Велкейд та заходів для мінімізації цього ризику.

 

 

Додаткова інформація щодо безпеки препарату Велкейд

Велкейд – антинеопластичний цитотоксичний препарат показаний для лікування пацієнтів з множинною мієломою. Цей лікарський засіб повинен вводитися лише внутрішньовенно. Велкейд може використовуватися у якості монотерапії, а також у комбінації з мелфаланом чи преднізоном, що застосовуються перорально.

З моменту першої реєстрації препарату Велкейд у Сполучених Штатах Америки (13 травня 2003 року), відомо, що у всьому світі  сталися три випадки, коли цей лікарський засіб був ненавмисно введений інтратекально, що мало летальні наслідки. Вважається, що це сталося випадково в результаті застосування хіміотерапевтичних препаратів для інтратекального введення  в той самий час, як і лікарський засіб Велкейд. Останній  мав би бути введений внутрішньовенно, але помилково застосований також інтратекально.

 

Інструкції щодо приготування та застосування препарату Велкейд

Розчинення Велкейду має проводитися працівником системи охорони здоров’я. Перед розчиненням потрібно перевірити назву лікарського засобу та його дозу на флаконі. Розчинником препарату Велкейд може бути лише стерильний розчин натрію хлориду для ін’єкцій (0,9%, 9 мг/мл). Після розчинення порошку слід набирати у шприць дозу згідно з рекомендаціями щодо дозування. Розчин вводять безпосередньо після його приготування шляхом 3-5 секундної внутрішньовенної болюсної ін’єкції через периферичний або центральний венозний катетер. Після введення препарату Велкейд катетер потрібно промити стерильним розчином 0,9 % натрію хлориду для ін’єкцій.

 

Будь – ласка, уважно ознайомтесь з Інструкцією для медичного застосування препарату та іншими елементами маркування, де представлена інформація щодо правильного застосування препарату Велкейд.

 

Просимо повідомляти

У разі виникнення побічних реакцій, пов’язаних із застосуванням препарату Велкейд,  компанія Янссен в Україні буде вдячна Вам за повідомлення про це по телефону +38 044 490 64 64, +38 067 409 68 40, по факсу +38 044 490 64 65 або за адресою:04070, м. Київ, вул. Cпаська, 30.

 

Подальша інформація

Якщо у Вас виникнуть будь-які питання щодо препарату Велкейд, будь – ласка, не вагаючись зателефонуйте до  офісу компанії Янссен  у Києві за номером телефону +38 044 490 64 64.

 

З повагою,

 

Анжела Романенко

Керівник Медичного відділу

компанії Янссен в Україні


www.medicusamicus.com


 Статья еще не оценена. Будьте первым!
  плохо234  5 хорошо


 Новости

« Октябрь ´24 »
ПВСЧПСВ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
28


Партнеры




Vox populi - vox dei

Хотите ли Вы принимать участие в коротких интернет-опросах на медицинскую тематику?

Да
Нет


Результаты предыдущих голосований

Всегда ли вы находите ответы на ваши вопросы в Medicus Amicus?

 Да - 184 [75%]

 Нет - 60 [24%]


Всего голосов: 245



Medicus Amicus - это медицинский сайт, фотосайт, психологический сайт,
сайт постоянного медицинского образования, медицинская газета и даже медицинский журнал.
Все замечания и пожелания присылайте используя форму обратной связи
Все права защищены и охраняются законом.
© 2002 - 2024 Rights Management
Автоматизированное извлечение информации сайта запрещено.
Подробности об использовании информации, представленной на сайте
в разделе "Правила использования информации"